Kontakt

Her finner du mailadresser og telefonnr. til barnehagen, dagelig leder og de ulike avdelingene. Ta gjerne kontakt med oss dersom du har spørsmål. Spør heller en gang for mye enn en for lite. Viser frem til å høre fra deg !!

Daglig Leder
Marianne Bruvik
Tlf: 32842292
Mob: 45630799
E-mail: post@nostebarnehage.no

Tussi 0-3 år
Pedagogisk leder:
Elin Nilsen
E-mail: elin.nilsen@nostebarnehage.no

Nasse Nøff 3-5 år
Pedagogisk leder:                                         Ann Cristin Haslestad og Unn Thommessen                                           E-mail: ann.cristin@nostebarnehage.no    unn.thommessen@nostebarnehage.no

Petter Sprett 3-5 år
Pedagogisk leder:
Hege Brostigen og Ann-Therese Olsen
E-mail:hege.brostigen@nostebarnehage.no ann.therese@nostebarnehage.no

Tigergutt 3-5 år
Pedagogisk leder:
Stine Kousgaard og Anne Myrhen          E-mail: stine.kousgaard@nostebarnehage.no anne.myhren@nostebarnehage.no

 Ole Brumm 0-3 år
Pedagogisk leder:
Bente E. Olsen og Irene Grothe
E-mail: bente.olsen@nostebarnehage.no irene.grothe@nostebarnehage.no

 

 

 

 

Besøksadresse

Baches vei 8
3413 Lier

Postadresse

Baches vei 8
3413 Lier

Telefon

Hovednummer:32 84 22 92
Nasse Nøff:31 41 18 60
Tigergutt:31 41 18 63
Petter Sprett:31 41 18 64
Tussi:31 41 18 61
Ole Brumm:31 41 18 62
Kristoffer Robin klubben:31 41 18 60

E-post

post@nostebarnehage.no

Daglig leder

Marianne Bruvik
Tlf: 456 30 799
E-post: post@nostebarnehage.no